Vælg en side

Senior og ældre
Mænd

B.93 HERRESENIOR & ÆLDRE

Overordnet ansvarlig for B.93’s seniorhold for mænd er i det daglige Jesper Nielsen.

Se hvor dit hold træner.

 

Holdoversigt

Her finder du kontaktinfo for klubbens senior og Old Boys hold.

SENIOR

1. Herresenior

Find kontaktinformation her.

Senior Serie 1 (tidligere 1. holdsspillere)

Holdleder
Martin Heisterberg
martin.heisterberg@skolekom.dk

Senior Serie 2 (spillere fra primært årgang 1999)

Træner
Harvey Macauley
hm@imperiet.dk

Senior Serie 2 (spillere fra primært årgang 2001)

Cheftræner
Martin Christensen
martini193@msn.com

Asssistenttræner
Mazdak Moslehi
mazdak_53@hotmail.com

Senior Serie 3 Team Kasper

Holdleder
Kasper Jørgensen
kasperjorgensen2@hotmail.com

Senior Serie 3 Team Frederik

Holdleder
Frederik Leth Keller
frederiklethkeller@hotmail.com

Senior Serie 4 Team Theis

Holdleder
Theis Bach
cbachkg@hotmail.com

Senior Serie 4 Team Matias

Holdleder
Matias Holland
matias@b93.dk

Senior Serie 5 Team Kenneth

Holdleder
Kenneth He
kenneth_ykh@hotmail.com

Senior Serie 5 Team Tobias (årgang 2000)

Holdleder
Tobias Christensen
tobiaschristensen1988@gmail.com

Senior Serie 5 Team Magnus

Holdleder
Magnus Riis Christensen
magnusriis00@gmail.com

Træner
På vej, webred.

 

Senior Serie 5 Team Lukas

Holdleder
Lukas Wichmann Hummer
lukaswichmannhummer@hotmail.dk

7-MANDS FODBOLD

7M 1 Team Emil / Casper

Træner
Emil Dyre
emildyrenielsen@gmail.com

Holdleder
Casper Bjarnøe
casperbjarnoe@hotmail.com

7M 2 Team Phillip

Træner
Phillip Mikkelsen Sørensen
phillipms@live.dk

7M 3 Team Pato / Glenn

Træner
Patrick Glikmann
pato@b93.dk

Holdleder
Glenn Huniche
huniche@me.com

OLD BOYS

+40 Østliga

Holdleder
Mads Kusk
madskusk@hotmail.com

+40 Hold 2

Holdleder
Antonio Eca
aeca@mail.dk

+45

Holdleder
Jan Støvelbæk
janstoevelbaek@gmail.com

+50

Holdleder
Jan Støvelbæk
janstoevelbaek@gmail.com

+55

Holdleder
Peter Lysdahl
lysdahl63@gmail.com

+60

Holdleder
Peter Kofoed
konsulent@peterkofoed.dk

+65

Holdleder
Jørgen Jensen
jmombergj@webspeed.dk

+70

Holdleder
Jørgen Jensen
jmombergj@webspeed.dk