Vælg en side

Senior og ældre
Mænd

B.93 HERRESENIOR & ÆLDRE

Overordnet ansvarlig for B.93’s seniorhold for mænd er i det daglige Jesper Nielsen.

Se hvor dit hold træner.

 

Holdoversigt

Her finder du kontaktinfo for klubbens senior og Old Boys hold.

SENIOR

1. Herresenior

Find kontaktinformation her.

Senior Team Heister Serie 1 (Pulje 3)

Holdleder
Martin Heisterberg
martinheisterberg@gmail.com

Senior Team Harvey Serie 2 (Pulje 5)

Holdleder
Harvey Macauley
hm@imperiet.dk

Senior Team Martin/Mazdak Serie 2 (Pulje 6)

Træner
Martin Christensen
martini193@msn.com

Træner
Mazdak Moslehi
mazdak_53@hotmail.com

Senior Team Jeppe Serie 3 (Pulje 10)

Holdleder
Jeppe Nygaard
jeppenygaard1@gmail.com

Senior Team Niklas Serie 3 (Pulje 8)

Holdleder
Niclas Bardorf
nb@partnersinsport.dk

Senior Team Sebastian Serie 4 (Pulje 13)

Holdleder
Sebastian Christensen
sebastianchristensen 97@yahoo.dk

Senior Team Rasmus Serie 4 (Pulje 15)

Holdleder
Rasmus Engelbrecht
rasmus.engelbrecht99@gmail.com

Senior Team Frederik Serie 5 (Pulje 18)

Holdleder
Frederik Østergaard
fred066j@niels.brock.dk

Senior Team Markus Serie 5 (Pulje 19)

Holdleder
Markus Krag
markuskrag@gmail.com

Senior Team Theis Serie 5 (Pulje 20)

Holdleder
Theis Bach
bachkg@hotmail.com

 

Senior Team Mikael Serie 5 (Pulje 21)

Holdleder
Mikael Saeedzadeh
mikaelsaaed2@gmail.com

Senior Team Emil Serie 5 (Pulje 22)

Holdleder
Emil Persson
emil.persson1998@gmail.com

7-MANDS FODBOLD

Senior Team Pato (7 Mands 4)

Holdleder
Patrick “Pato” Glikmann
pato@b93.dk

OLD BOYS

Senior 40 Øst Team Mads

Holdleder
Mads Kusk
madskusk@hotmail.com

Senior 45 Team Støvle

Holdleder
Jan Støvelbæk
janstoevelbaek@gmail.com

Senior 50 Team Støvle

Holdleder
Jan Støvelbæk
janstoevelbaek@gmail.com

Senior 55 Team Peter

Holdleder
Peter Lysdahl
peter@b93.dk

Senior 60 Team Peter

Holdleder
Peter Koefod
konsulent@peterkofoed.dk

Senior 65 Team Jens

Holdleder
Jens Kolding
jens@b93.dk

Senior 70 Team Jørgen

Holdleder
Jørgen Jensen
jmonbergj@webspeed.dk