Vælg en side

Klublokalet omdannes til et tøjmekka. Dette sker på mandag den 19. marts fra kl. 16 til 19, når B.93 i samarbejde med adidas og Sport 24 inviterer alle rundt om klubben til en sammenkomst,  hvor man kan se klubbens nye tøjkollektion.

Det vil selvfølgelig være muligt at gøre et godt køb. Eksempelvis på klubbens nye fine træningstøj, eller måske på en lækker spilletrøje – en ting er sikkert, du vil møde gode kammerater.

Et par seniorspillere vil være der og du vil kunne prøve tøjet og se hvilken størrelse du bruger i adidas. Der er samtidig to stk. billetter til en Superligakamp i Parken til de første fremmødte 50 personer.

Kontaktpersonerne for arrangementet er

som du er velkommen til at kontakte såfremt du har spørgsmål. Du er også velkommen til at kigge på invitationsfolderen
eller allerede bestille i B93 shoppen.